Čertova krabička

špinění po hysterektomii diskuseDomů

Podobné téma:
špinění po hysterektomii diskuse
Externí:
ubyvani cervenych krvinek dis..
zfp group diskuse podvody
diskuse puris ag neera detox
Chodurová kartářka Diskuse
pracovní hodnocení zaměstnance..
Svět rovnátek Diskuse
antikoncepce belara a špinění ..
Špinění těsně po skončení mens..
okusování nehtů Diskuse Doktorka
jak položit laminátovou plovou..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0,1
Čtvrtletní denní průměr: 0,03

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Darovací Smlouva s věcným břemenem na ..
Návody na háčkované Hvězdičky
Všeobecné obchodní podmínky společnost..
publikace Stavební, Autorský a Technic..
Levná Ojetá auta na prodej soukromá in..
Tajemství bleskové matematiky Arthur B..
Návod na ručně pletenou dětskou šálu t..
Všechny Státy světa Počet
smajlík Palec nahoru
Povánoční výprodej rybářské potřeby
Geloren pro lidi
Zapečené brambory se smetanou a masem
Saláty Šumperk
Bezdrátová Myš k PC auto WV brouk
novaplus výměna manželek osman lafita
Schválený návrh novely insolvenčního z..
Dětská zimní háčkovaná čepice návod
UK Praha Právnická fakulta Studijní od..
Dětské domácí obuv
schema - plynulý rozběh jednofázových ..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Špinění po hysterektomii | Poradna Gynekologie-porodnictví...
Špinění po styku pokračuje dál. Vím, že mi doporučíte další návštěvu lékaře, ale napište mi, prosím, nějak obecně, co by toto krvácení mohlo způsobovat.Špinění po styku pokračuje dál. Vím, že mi doporučíte další návštěvu lékaře, ale napište mi, prosím, nějak obecně, co by toto krvácení mohlo způsobovat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodina.cz/dotaz87795.htm

Názory k dotazu Špinění po hysterektomii | Rodina.cz)
Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodina.cz/6/nazor13243160.htm

Výtok po hysterektomii - Záněty v gynekologii - Diskuze
Nahnědlý výtok a špinění po hysterektomii může běžně přetrvávat 3-4 týdny. Záleží, ale na intenzitě výtoku a případných dalších potížích jako je teplota nebo bolest.Nahnědlý výtok a špinění po hysterektomii může běžně přetrvávat 3-4 týdny. Záleží, ale na intenzitě výtoku a případných dalších potížích jako je teplota nebo bolest.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lekari-online.cz/gynekologie-a-porodnictvi/di ..

Hysterektomie a komplikace - Diskuze - eMimino.cz
Hysterektomie a komplikace už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Hysterektomie a komplikace už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/hysterektomie-a-komplikace ..

Re: Špinění po hysterektomii | Poradna Gynekologie-porodnictví...
Někdy se stane, že vrstva pod poševní sliznicí přeroste dovnitř pochvy. Protože v pochvě je kyselé prostředí a tato vrstva není kryta odolnou sliznicí, začne se v jizvě vytvářet granulační tkáň, která je křehká a při mechanickém podráždění...Někdy se stane, že vrstva pod poševní sliznicí přeroste dovnitř pochvy. Protože v pochvě je kyselé prostředí a tato vrstva není kryta odolnou sliznicí, začne se v jizvě vytvářet granulační tkáň, která je křehká a při mechanickém podráždění...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

family.cz/dotaz87844.htm

Hysterektomie - Diskuze | E15.cz
Dobrý den, lidi jak vám závidím, že nemáte téměř žádné problémy po hysterektomii. Také se podělím o své zoufalství na operaci jsem byla 29.10.2018 pátý den jsem šla domů, výtok téměř žádný cítila jsem se dobře.Dobrý den, lidi jak vám závidím, že nemáte téměř žádné problémy po hysterektomii. Také se podělím o své zoufalství na operaci jsem byla 29.10.2018 pátý den jsem šla domů, výtok téměř žádný cítila jsem se dobře.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zeny.e15.cz/diskuze/dotaz/14/3?ord=add

Krvácení po hysterektomii
Silné menstruační krvácení v přechodu, Jak špinění signalizuje uhnízdění vajíčka, Utrogestan, Kyretáž v přechodu, Výkyvy menstruačního cyklu, Prodloužená menstruace, Krvácení z konečníku, Velmi silné menstruační krvácení v přechodu...Silné menstruační krvácení v přechodu, Jak špinění signalizuje uhnízdění vajíčka, Utrogestan, Kyretáž v přechodu, Výkyvy menstruačního cyklu, Prodloužená menstruace, Krvácení z konečníku, Velmi silné menstruační krvácení v přechodu...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tema.uzdravimse.cz/tema-krvaceni-po-hysterekt ..

Hysterektomie - jaké máte s tímto zákrokem zkušenosti? - Modrý...
Operace probehla dobre, bolesti mam obcas v brise, ale to je asi normalni, nic strasneho, ale trapi me spineni, je to spis slabe krvaceni.Operace probehla dobre, bolesti mam obcas v brise, ale to je asi normalni, nic strasneho, ale trapi me spineni, je to spis slabe krvaceni.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

modrykonik.cz/forum/intimni-zdravotni-problem ..

Sex po hysterektomii | Page 7 | Doktorka.cz
Vaječníky nechali, i kousek čípku (z toho teď to špinění, ale jen jeden den a jen po wc na wc papíru. ) Neumíš si představit tu úlevu, svobodu, klid.. Od 9.let jsem měla menses, poslední rok prakticky nonstop.Vaječníky nechali, i kousek čípku (z toho teď to špinění, ale jen jeden den a jen po wc na wc papíru. ) Neumíš si představit tu úlevu, svobodu, klid.. Od 9.let jsem měla menses, poslední rok prakticky nonstop.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

diskuse.doktorka.cz/sex-hysterektomii?page=6

Poradna a zkušenosti Pálivá bolesť po hysterektómii | Poradna a...
Poradna a zkušenosti s léky a léčbou nemocí, Pálivá, bolesť, po, hysterektómiiPoradna a zkušenosti s léky a léčbou nemocí, Pálivá, bolesť, po, hysterektómii
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

abc-lekarna.cz/paliva-bolest-po-hysterektomii ..


Hysterektomie - Diskuze | E15.cz
Já jsem již 3 a půl roku po kompletní hysterektomii a již opravdu není nic jak před tím. Rok po operaci jsem šla na plastiku zadní stěny , která mi po operaci povolila a vyhřezávala ven.Já jsem již 3 a půl roku po kompletní hysterektomii a již opravdu není nic jak před tím. Rok po operaci jsem šla na plastiku zadní stěny , která mi po operaci povolila a vyhřezávala ven.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zeny.e15.cz/diskuze/dotaz/14

Špinění po miniinterupci | Názor z diskuze | Rodina.cz | č.
Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodina.cz/nazor12807530.htm

Krvácení po LAVH - Laparoskopicky asistovaná vaginální...
Zklidnění na chvíli po poledni, ale nadále se střídá krv.špinění či to kvácení. Jsem z toho v šoku protože bylo vše čisté.Zklidnění na chvíli po poledni, ale nadále se střídá krv.špinění či to kvácení. Jsem z toho v šoku protože bylo vše čisté.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lekari-online.cz/gynekologie-a-porodnictvi/di ..

Komplikace při laparoskopické hysterektomii - Hysterektomie...
Dobrý den, je mi 41 let a pro mnohočetné myomy a silné krvácení a špinění mimo cyklus půjdu na laparoskopickou hysterektomii.Dobrý den, je mi 41 let a pro mnohočetné myomy a silné krvácení a špinění mimo cyklus půjdu na laparoskopickou hysterektomii.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lekari-online.cz/gynekologie-a-porodnictvi/di ..

8 měsíců po porodu - špinění - Diskuze - eMimino.cz
8 měsíců po porodu - špinění už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.8 měsíců po porodu - špinění už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/8-mesicu-po-porodu-spineni ..

Hysterektomie - odstranění dělohy - Diskuze - eMimino.cz
Hysterektomie - odstranění dělohy už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Hysterektomie - odstranění dělohy už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/hysterektomie-odstraneni-d ..

hysterektomie - diskuse.Dáma.cz
, hysterektomie, diskuse, pokec, auditorium,chat, dáma, časopis, ženy, dámy, hysterektomie, diskuse, pokec, auditorium,chat, dáma, časopis, ženy, dámy
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=6596&f=90

Hysterektomie - vzít či nevzít i vaječníky? | uLékaře.cz
Dobrý den pane doktore, ráda bych Vás chtěla poprosit o velmi všeobecnou radu.Moje maminka má brzy nastoupit na hysterektomii kvůli poklesu dělohy a močového měchýře.Dobrý den pane doktore, ráda bych Vás chtěla poprosit o velmi všeobecnou radu.Moje maminka má brzy nastoupit na hysterektomii kvůli poklesu dělohy a močového měchýře.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/poradna-lekare/hysterektomie-vzit- ..

Šestinedělí po abdominální hysterektomii - poradna, diagnózy...
Šestinedělí po abdominální hysterektomii - poradna, diagnózyŠestinedělí po abdominální hysterektomii - poradna, diagnózy
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tvojedoktorka.cz/priznaky-lecba/sestinedeli-p ..

Menopauza po hysterektomii
Menopauza, Sex a menopauza, Amenorea, Co způsobuje noční pocení bez horeček, Příznaky menopauzy, Žena v přechodu a menstruace v přechodu, Přechod u žen - příznaky, Rakovina děložního čípku, Dlouhá menstruace v přechodu, Vypadávání vlasů u...Menopauza, Sex a menopauza, Amenorea, Co způsobuje noční pocení bez horeček, Příznaky menopauzy, Žena v přechodu a menstruace v přechodu, Přechod u žen - příznaky, Rakovina děložního čípku, Dlouhá menstruace v přechodu, Vypadávání vlasů u...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tema.ceskaordinace.cz/tema-menopauza-po-hyste ..

Počet záznamů:20

špinění po hysterektomii diskuse
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0006:31:04